آذر ۱۹, ۱۴۰۲

آموزش بازی سازی دوبعدی اندروید

  • فروردین ۸, ۱۳۹۹
  • 0

▪️ چرا باید ویدئوی آموزش بازی سازی دوبعدی اندروید را تهیه کنید؟

ساخت بازی های دوبعدی نیازمند تخصص است. سازنده باید در طراحی و برنامه نویسی مهارت هایی داشته باشد .در حال حاضر به دلیل هوشمند شدن نرم افزارها اگر فردی بخواهد به ساخت بازی های دو بعدی اندروید بپردازد باید علاوه بر تخصص , خلاقیت هم داشته باشد.
شما با سفارش فیلم های آموزش بازی سازی دوبعدی اندروید می توانید تخصص و مهارت هایی را برای ساخت بازی های دوبعدی به دست آورید.
یکی از مزیت هایی که این فیلم ها دارد این است که از به کار بردن مطالب پراکنده خودداری شده است و برای اینکه بتوانید بهتر با بازی سازی دوبعدی اندروید آشنا شوید مثال های گوناگونی به کار برده شده است.

▪️در ویدئوی آموزش بازی سازی دوبعدی اندروید چه مواردی آموزش داده می شود؟

این ویدئو این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید به صورت کامل با بازی سازی دو بعدی اندروید آشنا شوید. در پایان آموزش به آسانی و کمی نبوغ , انواع بازی های دو بعدی را برای PC و اندروید Ios بسازید. در این دوره تمام تاکید بر آموزش یک بازی خاص نبوده است و به فراگیران آن دسته از مطالبی که برای ساخت بازی های دوبعدی نیاز بوده آموزش داده شده است.

بیشتر بدانید بیشتر بخوانید

برای آشنایی با دوره های مرتبط ارائه شده توسط آموزا مانند دوره زبان از مبتدی تا پیشرفته، برنامه نویسی و فناوری اطلاعات، مشاوره تحصیلی، رشته های ورزشی، دیجیتال مارکتینگ، کار تخصصی با اینستا، ایمیل مارکتینگ، زبان بدن، فروش آنلاین، هنرهای متنوع ارائه شده در آموزا مانند قالی بافی ، گلیم، نقاشی، کیف سازی، کار با چرم و چرم دوزی، معرق کاری، تابلو سازی، شیرینی و غذاهای محلی، و موضوعاتی در حوزه بهداشت کودکان، مادران و کهن سالان، و همچنین آشنایی با بسیاری از کتاب های معروف بین المللی، آموزا را دنبال کنید.
همچنین برای مطالعه مقالات مرتبط در حوزه های بهداشت و سلامت، حرفه و هنر، درس و مدرسه، صنعت، فناوری اطلاعات، کسب و کار، مهارت های زندگی و رشته های ورزش روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.
مقاله پیشنهادی  چگونه برنامه نویسی را شروع کنیم؟
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code