مهر ۴, ۱۴۰۲

نحوه ساخت کاردستی ساده

  • آذر ۱۱, ۱۳۹۸
  • 0

کاردستی ساده
مجموعه ای از کاردستی های ساده را برای شما به نمایش گذاشته ایم

برای خلق آثار هنری نیازی نیست که ابزار خاص یا وسایل گران قیمتی داشته باشید.آنچیزی که از همه مهم تر است نگاه خلاقانه‌ ی شماست که بتواند در وسط کارها و امورات روزانه، به دنبال خلق زیبایی باشید.

اگر دنبال یادگیری ساخت کاردستی هستید، به طور قطع با نمونه‌های زیادی در تهیه کاردستی ساده برخورد کرده اید که درحال سادگی، زیبا،جذاب، جالب و خلاقانه هستند.

این بار به سراغ آراویس دُلمِنا (Aravis Dollmenna) میرویم که مجموعه‌ ای کاردستی های جالب و زیبا را گرد هم آورده و عرضه می کند.

افرادی تلاش می کنند به وسیله ابزار و وسایل ارزان که در زندگی روزمره تمام ما موجود هست، انواع کاردستی های خلاقانه و آثار هنری را به وجود آوردند.

این هنرمند به خاطر خلق تصاویر هنری با قطرات آب شهره است، در یکی از مصاحبه های که با او انجام داده اند درباره آثار هنری اش چنین می گوید که :

از سه سال پیش که پسرم من را با اینستاگرام آشنا کرد، این سبک خلق تصاویر را – که از قبل انجام می‌دادم – به صورت جدی‌تر دنبال کردم.

        

بیشتر بدانید بیشتر بخوانید

برای آشنایی با دوره های مرتبط ارائه شده توسط آموزا مانند دوره زبان از مبتدی تا پیشرفته، برنامه نویسی و فناوری اطلاعات، مشاوره تحصیلی، رشته های ورزشی، دیجیتال مارکتینگ، کار تخصصی با اینستا، ایمیل مارکتینگ، زبان بدن، فروش آنلاین، هنرهای متنوع ارائه شده در آموزا مانند قالی بافی ، گلیم، نقاشی، کیف سازی، کار با چرم و چرم دوزی، معرق کاری، تابلو سازی، شیرینی و غذاهای محلی، و موضوعاتی در حوزه بهداشت کودکان، مادران و کهن سالان، و همچنین آشنایی با بسیاری از کتاب های معروف بین المللی، آموزا را دنبال کنید.
همچنین برای مطالعه مقالات مرتبط در حوزه های بهداشت و سلامت، حرفه و هنر، درس و مدرسه، صنعت، فناوری اطلاعات، کسب و کار، مهارت های زندگی و رشته های ورزش روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.
مقاله پیشنهادی  ایده های خلاقانه و مبتکرانه برای ساخت کاردستی با کاغذ رنگی
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code