آذر ۱۹, ۱۴۰۲

قصه های الفبا (مجموعه ی کامل)

  • فروردین ۲۳, ۱۳۹۹
  • 0

▪️ چرا باید ویدئوی قصه های الفبا را تهیه کنید؟

یکی از اصلی ترین پایه های دوران دبستان , پایه ی اول ابتدایی میباشد. هنگامی که کودک وارد پایه ی اول میشود برای اولین بار خواندن و نوشتن را به صورت رسمی یاد میگیرد و یکی از وظایفی که معلمان و والدین دارند این است که قصه های الفبا را فراهم کنند تا کودک روز به روز علاقه و اشتیاق بیشتری نسبت به تحصیل به دست آورد در صورتی که کودک در پایه ی اول نتواند اشتیاقی به یادگیری نشان دهد ممکن است در مراحل بعد دچار مشکلاتی شود.

یکی از کارهای مفیدی که معلمان و والدین میتوانند انجام دهند این است که با داستان گویی , شعر , نقاشی و یا بازی , کودکان را با حروف الفبا آشنا کنند. ممکن است برخی والدین زمان کافی برای این کار را نداشته باشند و از طرفی توضیحاتی که معلم سرکلاس میدهد نتواند دانش آموز را ترغیب به یادگیری حروف الفبا کند.

فواید فیلم های آموزشی قصه های الفبا

ما تصمیم گرفتیم مجموعه ای جذاب و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم تاکودکان بتوانند با شنیدن قصه , حروف الفبا را آموزش ببینند. یکی از فوایدی که فیلم های آموزش قصه های الفبا دارد این است که مجموعه ای کامل را در برگرفته است و برای تمام حروف الفبا , داستان هایی زیبا در نظر گرفته شده تا دانش آموز بتواند با شوق و اشتیاق به این داستان ها گوش دهد و با حروف الفبا در کوتاه ترین زمان آشنا شود.

یکی دیگر از مزیت هایی که آموزش قصه های الفبا با استفاده از فیلم های آموزشی دارد این است که شما میتوانید با پرداخت هزینه ی کمی آن را سفارش دهید و خیالتان راحت باشد که این قصه ها با زبانی رسا و شیرین گفته شده است و متناسب با فهم کودک میباشد.

مقاله پیشنهادی  آموزش حروف الفبای انگلیسی

تهیه ی فیلم های آموزش قصه های الفبا باعث میشود که شما بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید و نیازی به گرفتن معلم خصوصی برای فرزندتان و پرداخت هزینه ی زیاد ندارید.

▪️ در ویدئوی آموزش قصه های الفبا چه مواردی آموزش داده میشود؟

در این ویدئو به صورت جامع در رابطه با تمام حروف الفبا قصه هایی جذاب در نظر گرفته شده است که با صدایی رسا خوانده میشود و کودک میتواند آنها را درک کند و از آنها لذت ببرد.

بیشتر بدانید بیشتر بخوانید

برای آشنایی با دوره های مرتبط ارائه شده توسط آموزا مانند دوره زبان از مبتدی تا پیشرفته، برنامه نویسی و فناوری اطلاعات، مشاوره تحصیلی، رشته های ورزشی، دیجیتال مارکتینگ، کار تخصصی با اینستا، ایمیل مارکتینگ، زبان بدن، فروش آنلاین، هنرهای متنوع ارائه شده در آموزا مانند قالی بافی ، گلیم، نقاشی، کیف سازی، کار با چرم و چرم دوزی، معرق کاری، تابلو سازی، شیرینی و غذاهای محلی، و موضوعاتی در حوزه بهداشت کودکان، مادران و کهن سالان، و همچنین آشنایی با بسیاری از کتاب های معروف بین المللی، آموزا را دنبال کنید.
همچنین برای مطالعه مقالات مرتبط در حوزه های بهداشت و سلامت، حرفه و هنر، درس و مدرسه، صنعت، فناوری اطلاعات، کسب و کار، مهارت های زندگی و رشته های ورزش روی عبارت مورد نظر کلیک کنید.
قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code